Główna » Informacje

Informacje

Firma Inter Projekt z Gliwic, została założona w roku 1999 w formie spółki kapitałowej z ograniczoną odpowiedzialnością. W gronie jej założycieli i właścicieli są zarówno osoby z dużym doświadczeniam biznesowym jak i osoby młode – dopiero wkraczające w życie zawodowe, zarówno osoby z wykształceniem informatycznym jak i wykształceniem ekonomicznym. Od samego początku istnienia firmy strategia jej działalności polega na wykorzystywaniu efektu synergii występującego pomiędzy różnymi rodzajami aktywności w celu budowania konkurencyjnej pozycji rynkowej oraz nieustannej redukcji kosztów.

Dominującym obszarem działalności firmy jest sprzedaż i wdrażanie zaawansowanych technologii teleinformatycznych. Inter Projekt jest jednym ze znaczących dostawców sprzętu teleinformatycznego w Polsce, szczególnie dla niezależnych ISP. W gronie jej klientów znajdują się zarówno firmy ISP z terenu całego kraju, duże i małe przedsiębiorstwa produkcyjne oraz firmy z branży informatycznej jak i jednostki samorządowe i administracyjne oraz instytucje państwowe. Występując w roli sprzedawcy zawsze staramy się oferować naszym klientom zarówno możliwie najniższe ceny jak i wsparcie techniczne umożliwiające im pełne wykorzystanie możliwości posiadanego sprzętu. Jako firma handlowa jesteśmy zorientowani przede wszystkim “na Klienta” nie zaś na dystrybucję produktów wybranych producentów z zastosowaniem możliwie najwyższej marży. Dlatego nie wahamy się działać poza oficjalnymi kanałami dystrybucji stworzonymi przez producentów sprzętu – jeżeli tylko przyczynia się to do obniżenia ceny sprzedaży sprzętu naszym Klientom.

Dynamiczny rozwój stał się powodem zmiany formy działalności gospodarczej. Począwszy od sierpnia 2007 roku Inter Projekt prowadzi działalność gospodarczą w formie spółki akcyjnej. Celem tej zmiany jest usunięcie barier rozwoju związanych z koniecznością wzrostu kapitałowego oraz dostosowanie formy działalności do wymogów rynku. Jestesmy przekonani, że wszystkie te zmiany przyczynią się do wzrostu poziomu obsugi naszych Klientów oraz sprawią, że Inter Projekt będzie bardziej konkurencyjny.


Warning: fsockopen(): unable to connect to identi.ca:80 (Connection refused) in /home/www/www.mikrotik.biz.pl/wp-includes/class-snoopy.php on line 1148