Główna » Archiwum

Wpisy oznaczone: cisco

Szkolenia, Ważne wiadomości »

[4 mar 2011 | 1 944 wyświetleń]
Kurs CCNA semestr I i III

Zapraszamy serdecznie na kolejną edycję kursu Cisco CCNA Exploration, organizowaną przez doświadczonych trenerów i praktyków.
Więcej informacji na temat kursu można uzyskać pod adresem: http://www.idea4pro.com/akademiaCisco.aspx   lub numerem telefonu: 530 419 575.

Szkolenia, Ważne wiadomości »

[26 paź 2010 | 1 924 wyświetleń]
Akademia CISCO

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Programie Cisco Networking Academy, który daje Państwu  możliwość uzyskania wiedzy teoretycznej i praktycznej z dziedziny projektowania, rozwoju i utrzymywania sieci komputerowych. Absolwenci kursów są przygotowani do uzyskania certyfikatu zawodowego Cisco Certified Networking Associate (CCNA). Zdobyta wiedza, poparta uzyskanym certyfikatem, stanowi przesłankę do odniesienia sukcesu w nowoczesnym środowisku gospodarki internetowej. Otwiera możliwości znalezienia satysfakcjonującej pracy i jest solidną podstawą przyszłej kariery zawodowej.
Program nauczania Cisco Networking Academy odzwierciedla bieżące trendy w metodyce kształcenia. Wiedza jest przekazywana przez stosowanie różnych technik nauczania. Obok tradycyjnych wykładów i zajęć klasowych …