Główna » Archiwum

Wpisy oznaczone: radiolinia

Nowości, Ważne wiadomości »

[10 maj 2011 | 8 528 wyświetleń]
VII Konferencja iNET-meeting w Zawierciu

W dniach 19-20 maja w Zawierciu odbędzie się VII konferencja iNET-meeting, której głównym celem jest integracja i rozwój małych i średnich firm branży ISP w Polsce.  Konferencja cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony firm teleinformatycznych. InterProjekt S.A. jest jednym ze sponsorów konferencji oraz Partnerem iNet Group.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z nami przy stoisku InterProjekt.  Nasi przedstawiciele zaprezentują nowości oraz najciekawsze produkty z najnowszej oferty. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie oraz opinie dotyczące naszej działalności.
Zapraszamy również do wysłuchania wykładu na temat Radiolinii, który na naszą prośbę dla Państwa poprowadzi …

Nowości »

[27 paź 2010 | 2 892 wyświetleń]
Radiolinia SAF Freemile 24

Radiolinia SAF Freemile 24 Full Outdoor to w pełni funkcjonalny i kompletny system pozwalający na rozwiązanie problemu “ostatniej mili” (last mile) czy połączeń szkieletowych przy wykorzystaniu nielicencjonowanej – zwolnionej z opłat częstotliwości 24GHz. Główne aplikacje łącz nielicencjonowanych Point2Point:
- szkieletowe połączenia w sieciach małych i średnich ISP
- łącza WAN dla potrzeb korporacyjnych (łączenie oddziałów lub budynków firmy)
- łącze dostępowe do dużego klienta w sieciach ISP
- łącze między operatorskie (pomiędzy ogólnokrajowym a lokalnym operatorem ISP)

Radiolinia SAF Freemile 24 działa z przepustowością do 100Mbps. Jest to urządzenie typu Full Outdoor tzn. jest to rozwiązanie zintegrowane …