Czy opłaca się kupować regenerowane wtryskiwacze

Poważna awaria samochodu to dla jego posiadacza spore problemy, bowiem jej koszty mogą być naprawdę wysokie. W szczególności będzie to dotyczyło to samochodów wyposażonych w silniki wysokoprężne, jakie często sprawiają różne niespodzianki.

Z pewnością z dużymi wydatkami trzeba się liczyć przy awarii koła dwumasowego albo turbosprężarki, koszty naprawy zaczynają się tu od tysiąca a kończą nawet na kilkunastu tysiącach. O analogicznych lub niekiedy i większych wydatkach także się mówi, jeżeli odmówią posłuszeństwa wtryski.

Symptomy takiej awarii charakterystyczne, ponieważ silnik zaczyna słabiej pracować i pojawiają się wahania obrotów. Jeśli objawy takie zostaną dostrzeżone, to trzeba się możliwie szybko wybrać do warsztatu, który sprawdzi dokładnie jak wygląda sytuacja. Jeżeli rzeczywiście uszkodzone będą wtryskiwacze do diesla, to właściciel powinien zastanowić się dobrze, co z tym dalej zrobić. Kupno wtrysków nowych to wysoki koszt, ze względu na to, że dostępne są one jedynie w serwisach danych marek. Lecza można też pomyśleć nad kupnem regenerowanych, które swoimi parametrami nie odbiegają zbytnio od nowych, a ich cena będzie znacznie korzystniejsza.

Przy zakupie przede wszystkim podać należy sprzedawcy numer produktu, na przykład wygląda on tak 0445117045 Jeżeli dany wtrysk znajdował się będzie na stanie, to w zasadzie następnego dnia powinno się go otrzymać. Ta szybkość to kolejna zaleta zakupu wtrysków po regeneracji, bo na nowe niekiedy czekać trzeba znacznie dłużej.

+Artykuł Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz