Dlaczego kurtyny z PCV to lepsze rozwiązanie niż klasyczne drzwi

W ostatnich czasach coraz większą popularnością zaczęły się cieszyć rozmaite kurtyny PCV. Są one naprawdę praktyczne i funkcjonalne, a równocześnie stosunkowo tanie, dlatego zainteresowanie nimi rośnie bez przerwy. Mają one postać pionowych, wieszanych u góry foliowych pasów w różnych kolorach. Pasy te mogą mieć różną szerokość, od kilku do nawet kilkunastu centymetrów. Po montaży nachodzą na siebie, zapewniając szczelną barierę, która skutecznie będzie chronić przez kurzem, pyłem, wiatrem czy niska temperaturą. Bardzo różnorodna także jest ich kolorystyka.

Przeważnie klienci decydują się na przezroczyste wersje, lecz nie ma żadnego problemu, aby zakupić jeden z innych kolorów. Z uwagi na to, że takie paski są elastyczne, a jednocześnie stosunkowo grube, to między nimi można bezproblemowo i wygodnie przechodzić, lecz również przejeżdżać pojazdami firmowymi, przykładowo wózkami widłowymi. Jednocześnie mają na tyle dużą trwałość, że wytrzymają długi czas użytkowania, bez ryzykowania że się porozrywają czy uszkodzą w jakiś inny sposób.

Dużą zaletą będzie także ich uniwersalność. Stosować je na przykład można do zabezpieczenia pomieszczeń przed różnymi czynnikami, przykładowo przed kurzem, pyłem czy temperaturą i wiatrem. Lecz dobrze się też sprawdzają przy rozdzielaniu dużego wnętrza na mniejsze pomieszczenia czy tworzeniu niezależnych stanowisk pracy. Ze względu na łatwe utrzymanie w czystości stosować je można w branżach, w jakich to ma duże znaczenie, przykładowo spożywczej czy farmaceutycznej.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz