Ekrany spawalnicze od firmy Kiner

Użyteczne zasłony spawalnicze od wytwórcy Kiner to przezroczyste przegrody osłaniające sąsiedztwo stanowiska spawalniczego przed niekorzystnym oddziaływaniem promieniowania podczerwonego a także ultrafioletowego, jakie jest emitowane przez łuk spawalniczy. Spora minimalizacja światła odbitego zwiększa bezpieczeństwo spawacza oraz podwyższa komfort jego pracy.

Zasłony spawalnicze ochraniają też przed promieniowaniem świetlnym takie osoby, które nie mają środków i ubrań spawalniczych, a znajdują się w pobliżu stanowiska spawalniczego. Proponowane przez producenta zasłony spawalnicze mają 2 krawędzie wzmacniane na górnej i dolnej części zasłony. Są one podwójnie składane oraz złączone termicznie. Na górnej krawędzi wykonane są wzmacniane otwory, jakie służą do zawieszenia zasłon na haczykach zrobionych ze stali. Kupujący mają możliwość wybierać produkty z asortymentu lub mają możliwość decydować się na zasłony zrobione na indywidualne zamówienie.

Produkty te spełniają ustalenia normy PN – EN ISO 25980:2014. Taki rodzaj folii spawalniczej jest na stale oznakowany. Nie można takiego oznaczenia usuwać albo zmieniać. Oznaczenie złożone jest z numeru normy, nazwy wytwórcy, dystrybutora albo importera oraz daty produkcji. W ten sposób oznakowana kotara spawalnicza ma gwarancję przydatności w trakcie spawania. Na witrynie producenta znajdują się użyteczne rady dotyczące montażu i sposobu wykorzystania zasłon spawalniczych. Z tego powodu rozsądnie jest się z tym obeznać.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz