Które z zabiegów poprawiających urodę można przeprowadzić przy pomocy nowoczesnych urządzeń

Kobiety od wieków dbają o swój wygląd, dzisiaj o tyle to jest łatwiejsze, że do wybory mają wiele nowoczesnych urządzeń. Specjaliści medycyny estetycznej niezwykle chętnie sięgają chociażby po lasery. Zapewniają one dużą skuteczność w wielu obszarach, a równocześnie są bezpieczne w użyciu dla korzystających. Szczególnie dużą popularnością zaczęła się cieszyć depilacja laserowa Kraków, wykonywana przy zastosowaniu laserów diodowych. Dzięki specjalnej głowicy energia promienia jest kierowana dokładnie na mieszki włosowe, które całkowicie się w ten sposób niszczą.

Depilacja zrobiona przy użyciu tej metody daje długotrwałe efekty, zwłaszcza jeśli co pewien okres czasy zostanie ona powtórzona. Przy poprawie urody zostały również wykorzystane radiowe fale, to dzięki ich użyciu urządzenie NuEra Tight Kraków tak dobrze sobie radzi z poprawą wyglądu skóry.

Zmarszczki, cellulit czy też nadmierna tkanka tłuszczowa – na każdy z tych problemów dobrać można najodpowiedniejszą częstotliwość i poradzić sobie z nim w skuteczny sposób. Oczywiście przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, bowiem każde z takich urządzeń posiada pełną certyfikację. Absolutną nowością z ostatniego czasu jest także kriolipoliza cooltech Kraków. Tu z kolei roboczym czynnikiem jest ujemna temperatura, wynosząca mniej więcej -8 stopni. Punktowe skierowanie takiej temperatury na tłuszczowe komórki może spowodować ich rozpad, a potem uwolnienie z organizmu. Metoda taka sprawdza się przy różnych otyłościach, i jest całkowicie bezpieczna dla pozostałych tkanek.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz