Nowoczesne zabiegi Icoone Laser pozwalające na sprawne pozbycie się cellulitu

Nowoczesne zabiegi Icoone Laser pozwalające na sprawne pozbycie się cellulitu wykonywane są w Klinice Urody Mona Lisa. Dzięki nim można wzorowo wymodelować figurę. Podciśnieniowy masaż ciała z użyciem wyspecjalizowanych głowic zawierających mikrootwory umożliwia docieranie do także trudnodostępnych miejsc na ciele.

Zassanie fałdów skórnych jest delikatne, aczkolwiek jest bardzo dokładne. Z tego względu głowice lasera mogą poradzić sobie już z nad wyraz wiotką skórą. Nieingerujące w organizm pozbycie się tkanki tłuszczowej sprawdzi się także w usunięciu blizn oraz obrzęków. Wykorzystywanie zmotoryzowanych głowic z energią światła LED oraz lasera wpływającego na tkankę tłuszczową wywoła efekt fotochemiczny w tkankach. Tym samym, dochodzi do przyspieszania przemiany komórek, jak i do zredukowania cellulitu przez pomniejszenie objętości adipocytów. Takie zabiegi na cellulit Poznań umożliwiają naturalny ich rozkład oraz usuwanie z organizmu.

Rezultaty, jakich można się spodziewać to: poprawienie prezencji i elastyczności tkanki skórnej, poprawienie elastyczności tkanki skórnej, wyszczuplenie, zredukowanie cellulitu, poprawa samopoczucia, uspokojenie, redukcja obrzęków a także w wypadku kobiet po ciąży – powrócenie do wcześniejszej figury. Co ważne, ten zabieg może być zrobiony także w wypadku skóry naczyniowej. Masaż z wykorzystaniem Icoone Laser może zostać też zrobiony u osób o dowolnym kolorze skóry. Idealne efekty można uzyskać po około od dziesięciu do 15 zabiegów.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz