Rzetelna organizacja szkoleń www oraz różnego rodzaju konsultacji wirtualnych

Informacje dla osób chcących zorganizować szkolenie wirtualne we współpracy z PLATINUM MEDIA są podane na witrynie www. W dodatku specjaliści ochoczo się nimi podzielą, kiedy ktokolwiek się z nimi kontaktuje. Spotkania mogą mieć charakter szkoleniowy, informacyjny albo promocyjny. Transmitowane są zawsze w czasie realnym, za pośrednictwem innowacyjnie przygotowanej platformy. Kompletna webinary organizacja ma miejsce przy wykorzystaniu technologii webcast.

Eksperci zajmują się reklamy eventu w Internecie, w sposób maksymalnie przystosowany do grupy odbiorców. Będzie to odwoływało się również do oddziaływań w mediach społecznościowych, co obecnie jest trendy. Kanał promocji będzie zawsze dopasowany do oczekiwanej liczby odbiorców. Webinar będzie odbywał się na platformie broadcastowej, posiadającej dużo opcji. Z tego powodu organizacja spotkań online jest indywidualnie opracowana.

Wystarczy się zalogować i otworzyć pokój spotkań, a potem korzystać z prostego w obsługiwaniu interfejsu. Co nie bez znaczenia, każdy z webinarów można zapisywać oraz zobaczyć dokładnie wówczas, gdy ma się taką potrzebę. Jest to między innymi dobre dla osób, które w danym czasie nie mogą brać udziału w spotkaniu online. Eksperci z PLATINUM MEDIA dbają o to, aby konkretny event był jak najlepiej odbierany i posłużył promowaniu marki zleceniodawcy. Marka zarządza prywatną platformą do przesyłania transmisji danych, nadającą się do personalizacji.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz