Wiadomości dla osób interesujących się dzierżawą własnej działki pod myjnię bezdotykową

Profesjonalne doposażenie myjni bezdotykowych przez zakład Redconst wskazuje, iż marka ta jest solidna a także realizuje oferowane świadczenia w sposób kompleksowy. Urządzenia uzupełniające zwiększają wartość koszyka zakupowego klientów myjnia, co dla zarządcy takiej nowoczesnej myjni jest o wiele bardziej korzystne finansowo. Odkurzacz jedno lub dwu – stanowiskowy jest wyposażeniem na cały rok, uodpornionym na działanie czynników pogodowych.

Czernidło do opon pozwoli odnowić ich wygląd. Użyty w nim środek zapewnia wysoki blask, a także zapewnia osłonę przed wpływem wody i kurzu. Można też zamówić oprysk do felg, w wersji jedno – lub dwustanowiskowej. Przykładowym z będących na dodatkowym wyposażeniu sprzętów jest też suszarka samoobsługowa, umożliwiająca szybsze i dokładne zdmuchiwanie wody ze wszystkich części samochodowych. Jest ona otwierana od frontu oraz zrobiona ze stali nierdzewnej. Do bardzo praktycznych wlicza się dystrybutor płynu do spryskiwaczy letnich i zimowych.

Innowacyjne urządzenie posiada filtr dozowanego produktu. Dopełnieniem wyposażenia może być także aplikator zapachów, pozwalający na sprawniejsze dostarczanie jednego z trzech zapachów do kabiny. Zamówione są też trzepaczki do dywaników oraz urządzenie combo, mające w jednej konstrukcji parę rozwiązań. Cały katalog udostępniony jest na stronie online. Co więcej, płyta i wiata będą zbudowane w sposób indywidualny pod kątem ilości programów myjących a także stanowisk.

+Reklama+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz