Zabezpieczenia i wystrój w apartamencie na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT

Zabezpieczenia i design w apartamencie na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT to najlepsze dowody na to, iż jest to inwestycja jakiej warto się podejmować. Podłoga na znajdującym się na dole pokładzie jest zabezpieczona mechanicznie, termicznie, akustycznie, jak i antywilgociowo. Jej powierzchnię użytkową budują wysokogatunkowe, odporne na wpływ wody winylowe panele na podłogę. W łazience można natomiast znaleźć zrobione z ceramiki płytki na podłogę.

Ściany zewnętrzne zabezpieczane są przed czynnikami atmosferycznymi elewacją pod postacią wysokiej jakości paneli elewacyjnych. Wszystkie ścianki od wewnątrz wykładane są natomiast panelami ściennymi. Ścianki wewnętrzne też są nimi wykładane, a na dodatek są wytłumione dźwiękowo. Każdy pływający dom ma okna PCV, z dwoma szybami, zespolone z konstrukcją. Drzwi wejściowe na dziobie mają zamek patentowy. Dach ma odporne na deszcz opierzenie i dostosowany jest elewacją do tarasu wypoczynkowego. Elewacja jaką ma pływający dom jest zrobiona ze stali, zespawana oraz ocynkowana ogniowo.

Bazę wyznaczają z kolei mocne elementy wypornościowe, a więc osiem pływaków polietylenowych zamocowanych do elewacji zrobionej ze stali pod dolnym pokładem. Luksusowe apartamenty na wodzie SHOGUN HOUSEBOAT to ciekawa alternatywa dla osób, które nie zamierzają spędzić urlopu w obiekcie hotelowym albo chcą być oddzielone od innych osób. Domy na wodzie są zaprojektowane w oparciu o wysokie standardy, co potwierdzają certyfikaty oraz nabywcy mają możliwość wierzyć w to, iż dobiorą najlepsze rozwiązanie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz