Zakład kamieniarski GRANMAL: wyspecjalizowane projektowanie płyt nagrobkowych

Ogromny wybór nagrobków tradycyjnych i nowoczesnych to jeden z znaczących znaków rozpoznawczych zakładu kamieniarskiego GRANMAL. Szczególnie natomiast kamieniarz taki wykonuje zamówienia odwołujące się do nagrobków na zamówienie, wykonywanych według zamówień spersonalizowanych. Dzięki temu najbliżsi mogą upamiętnić osoby zmarłe dokładnie tak, jak sobie założą. Naturalnie, firma udostępni również katalog dotyczący nagrobki kielce, natomiast zleceniodawcy mogą zdecydować, czy będzie interesować ich zrobienie zamówienia specjalnego.

Nagrobki cmentarne z granitu oraz z marmuru udostępnione są w szerokiej gamie kolorystycznej, a kamień na ich zrobienie sprowadzony jest z wielu miejsc na świecie. W dodatku można również liczyć na ogromny wybór ozdób: krzyży, tablic, napisów oraz wzorów kamiennych. Osobiście producent nagrobków kielce oferuje poradnictwo w zakresie wyboru właściwego wzoru nagrobka, materiałów a także sposobu wykończenia.

Co więcej, już po realizacji zamówienia klienci uzyskają wiadomości w temacie tego, jak zatroszczyć się o nagrobek. Nagrobki wykonane przez GRANMAL cechuje niebanalne wzornictwo, estetyka oraz duża dbałość o zachowanie detali. Z tego względu na ich wykonanie decydują się zamawiający nie tylko z Kielc, ale też z innych miejscowości. Imponująca propozycja sprzedażowa firmy zawiera: nagrobki w wersji nowoczesnej, nagrobki pojedyncze, nagrobki ekskluzywne, nagrobki podwójne oraz rzeźby.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz