Rolety rzymskie wykonywane przez pracownię Dekoracja Wnętrz Ewa Bukowska prezentują się nad wyraz stylowo oraz oryginalnie. Już od wielu lat rolety rzymskie stanowią świetny sposób ozdabiania wnętrz i decyduje się na nie coraz więcej osób. W firmie są one szyte z tkanin na firanki lub z przeznaczonych na zasłony. Sposób uszycia uzależniony jest od tego, jakie rezultaty chce uzyskać klient. Na przykład, rolety mogą zwijać się równomiernie lub opadająco.

W czasie zwijania mogą również tworzyć kształt półksiężyca albo imitować głębsze zafalowania. Zleceniodawcy mogą dobierać wśród licznych rozwiązań, jak przykładowo: ze szczeblinami z przodu albo na tyle rolety czy z taśmą wszywaną w pionie lub w poziomie. Jak więc można dostrzec, na podobnej zasadzie jak w przypadku firany na wymiar można liczyć na sporą dowolność. Rolety rzymskie to oryginalna opcja zasłonięcia okna, zachwycająca swoim wyglądem.

Pomieszczenia będą w rezultacie ekskluzywne. Praktyczne elementy jak rolety lub jak szycie zasłon od kilku lat cieszą się uznaniem w wystroju pomieszczeń. Kiedy na przykład ktoś decyduje się na skromną roletę rzymską, to okno może później po boku wypełniać firankami lub zasłonkami, kupując je również w prezentowanej pracowni. Dobierając kształty zasłonki można liczyć na ważne porady ze strony mających doświadczenie dekoratorów pomieszczeń. Rolety rzymskie jako nowoczesna dekoracja okna będą sprawdzać się doskonale.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY